×

تجارت بدر مهام

شرکت تجارت بدر مهام در نظر دارد با توسعه حوزه فعالیت های حرفه ای خود و ورود به بازارهای متنوع داخلی و بین المللی، تولید ثروت و اشتغال زایی هدفمند را دنبال کند. ورود به بازارهای سرمایه برای جذب سرمایه پروژه های تولیدی و بازرگانی بزرگ نیز از دیگر چشم اندازهای این شرکت می باشد.- توسعه فعالیت های بازرگانی داخلی و بین المللی

- توسعه دسته بندی فعالیت ها

- ورود به بازارهای سرمایه

- اشتغال زایی پایدار

- درآمدزایی ارزی برای کشور

شرکت تجارت بدر مهام اهداف توسعه محور را در اولویت خود قرار داده است.

بازرگانی داخلی و خارجی

مشاوره تخصصی کسب و کار

واردات و صاردات کالا و خدمات

بازار مواد غذایی، نهاده و فلزات

همراه شما هستیم

جهانی بیاندیشید و نگران محدودیت ها نباشید، تجارت بدر مهام با مشاوره تخصصی دستیابی به زنجیره تامین نیازهای شما را تسهیل می نماید. شرکت تجارت بدر مهام با برخورداری از کارشناسان متخصص و ابزار مناسب خدمات نوینی را همچون صادرات فناوری از ایران به بازارهای بین المللی، کسب درآمد ارزی در خانه و فرصت سرمایه گزاری در استارتاپ های صادراتی را فراهم نموده است. ورود به بازارهای سرمایه برای جذب سرمایه پروژه های تولیدی و بازرگانی بزرگ از چشم اندازهای این شرکت می باشد.

بیش از 15 سال تجربه

تجارت بدر مهام با هدف توسعه، با فعالیت در حوزه های بازرگانی در بخش های مختلف از جمله بازار صنایع فلزات و مواد غذایی و ... روش های نوین تجارت را ایجاد کرده است.
شرکت تجارت بدر مهام در نظر دارد با توسعه حوزه فعالیت های حرفه ای خود و ورود به بازارهای متنوع داخلی و بین المللی، تولید ثروت و اشتغال زایی هدفمند را دنبال کند. ورود به بازارهای سرمایه برای جذب سرمایه پروژه های تولیدی و بازرگانی بزرگ نیز از دیگر چشم اندازهای این شرکت می باشد.

مشاوره و برنامه ریزی جهت کسب درآمد از بازارهای داخلی و بین المللی